Menu Zavrieť

TS: Nové možnosti ako podporiť Národný pochod za život

Národný pochod za život je možné odteraz podporiť aj cez kúpu propagačných predmetov a prostredníctvom darcovskej SMS (DMS).

Organizátori Národného pochod za život vspolupráci s internetovým e-shopom Ver.sk pripravili možnosť podporiť Národný pochod za život kúpou propagačných predmetov. Ver.sk sa vytvoril na svojej webstránke exkluzívnu podsekciu, ktorá sa venuje predmetom s motívom Národného pochodu za život. Predmety je možné si objednať cez stránku Ver.sk, kde je vytvorená sekcia „Pochod za život“ www.ver.sk/Prolife_ek-25_, na ktorú sa dá dostať aj zo stránky pochodzazivot.sk. K dispozícii sú originálne dámske, pánske i detské tričká rôznych motívov a veľkostí, odznaky, píšťalky a onedlho pribudnú aj náramky. Celý výťažok z predaja predmetov bude venovaný na podporu Národného pochodu za život. 

Národný pochod za život je odteraz možné podporiť aj zaslaním SMS v tvare DMS POCHOD (DMS medzera POCHOD) na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenníkovou cenou operátora. Darcovská SMS správa je správa, ktorú zákazník následne prijme a ktorá je spoplatnená sumou 2 €. Obdarovaný dostane 96% ceny z každej darcovskej SMS správy. Viac informácií o mechanizme DMS, ktorý prevádzkuje Fórum donorov, nájdete na www.donorsforum.sk

Okrem toho je možné podporiť Národný pochod za život tak ako doteraz: na účet verejnej zbierky 3512209151/0200 a cez portál dakujeme.sk. Národný pochod za život sa uskutoční 20. septembra 2015 v Bratislave.

Informácie o verejnej zbierke: Zbierka bola zapísaná do registra verejných zbierok Ministerstva vnútra Slovenskej republiky pod číslom 000-2015-015384. Trvanie je od 22. 5. 2015 do 31. 10. 2015. Výťažok z verejnej zbierky bude použitý na podporu prípravných a realizačných aktivít Národného pochodu za život 2015, ako aj ďalších súvisiacich aktivít týkajúcich sa rodiny a ochrany života od počatia po prirodzenú smrť.

„Som rád, že vďaka Ver.sk budú mať ľudia možnosť využívať služby zabehnutého profesionálneho e-shopu, ktorý to navyše neberie ako svoju komerčnú aktivitu, ale ako svoj vlastný príspevok na podporu pochodu a ochrany života na Slovensku. Rovnako sa teším, že ľudia môžu podporiť pochod moderným a pohodlným spôsobom prostredníctvom DMS.“ – povedal Marek Michalčík z organizačného tímu Národného pochodu za život.