Menu Zavrieť

Spustená registrácia účastníkov

Organizátori Národného pochodu za život 2015 spustili online registráciu účastníkov pochodu v Bratislave. Vyplnenie registračného formulára na stránke pochodzazivot.sk umožní jednotlivým účastníkom ako aj skupinám prihlásiť sa na ubytovanie. Okrem toho zistený počet zaregistrovaných účastníkov pomôže organizátorom Národného pochodu za život zabezpečiť hladký priebeh podujatia.

„Registrácia skupín a jednotlivcov je pre nás veľmi dôležitá, pretože významne zjednoduší zabezpečenie parkovania, prípadného ubytovania a umožní, aby sa pochod niesol v pokojnom a radostnom duchu,“ povedal Marek Michalčík z organizačného tímu Národného pochodu za život a vyzval na čím skoršiu registráciu účastníkov. Okrem toho je na stránke pochodzazivot.sk spustená registrácia pre dobrovoľníkov, ktorí chcú pomôcť s prípravou a priebehom pochodu.

Minulý ročník pochodu v Košiciach bol úžasným stretnutím a posolstvom nádeje pre celé Slovensko, aj preto je dôležité prísť tento rok 20. septembra do Bratislavy a znova priniesť svedectvo radosti zo života.