Menu Zavrieť

Zaži nevšedný zážitok – staň sa dobrovoľníkom na Národnom pochode za život

Národný pochod za život bude tento rok 20. septembra v Bratislave. Na stránke sme spustili registráciu pre dobrovoľníkov, ktorí nám chcú pomôcť s organizáciou podujatia. Môžu sa zapojiť najmä mladí ľudia z celého Slovenska, bude pre nich pripravené ubytovanie v školách. Dobrovoľníci si môžu vybrať v akej oblasti chcú pomáhať a na aký čas. Na organizáciu takéhoto podujatia budeme potrebovať okolo 1000 dobrovoľníkov, preto aj ty si dôležitý :).

„Pozývam mladých ľudí, aby sa pridali k nám a boli súčasťou tohto sviatku oslavy života. Budeme od nich očakávať ochotu obetovať sa pre dobro účastníkov. Ale zároveň im tiež môžeme garantovať, že zažijú niečo, čo sa nedá zažiť inde a inokedy – atmosféru mohutného podujatia v centre hlavného mesta, pestrý a obohacujúci program i plno zážitkov zo stretnutí s množstvom zaujímavých ľudí.“ – povedal Marek Michalčík z prípravnej komisie.

Veríme, že aj na základe výbornej spätnej väzby od dobrovoľníkov z Národného pochodu za život v Košiciach bude o túto dobrovoľnícku službu záujem aj v Bratislave.

Ak ste boli dobrovoľníkom na pochode v Košiciach,napíšte nám na info@pochodzazivot.sk, čo ste si odniesli z tejto služby a povzbuďte tak aj druhých, aby sa zapojili 🙂 Najlepšie uverejníme na našom webe.